Mandarijnen & Sinaasappels uit Valencia online bestellen – Proeven via Facebook
Één vaste boerderij in Valencia met een unieke manier van werken
Ons fruit komt van de velden uit Burriana, Valencia (Spanje). Wij werken samen met een Spaanse familie die al sinds de jaren 60 volledig gespecialiseerd is in citrusvruchten. De boerderij werkt volledig ecologisch. Onkruid wordt met de hand gewied, geen gebruik van chemicalieën die vervolgens de bodem intrekken. Er wordt alleen gebruik gemaakt van natuurlijke mest. De bomen worden één keer in juni behandeld met een ecologisch bestrijdingsmiddel om te beschermen tegen insecten. De vruchten worden geplukt als ze perfect zijn gerijpt door de zon. Het doel is om de lekkerste mandarijnen en sinaasappels te leveren en niet de goedkoopste. Deze manier van boeren is uniek voor sinaasappels en mandarijnen, maar geeft een (h)eerlijk resultaat!
Onze mandarijnen en sinaasappels hebben een eetbare schil. Ideaal om te bereiden in gerechten of om de schillen te gebruiken in een karaf water. Geen waslaag of rotzooi op de schil.
Garantie: eerlijke prijs voor boer Javier, geen conserveringsmiddelen, geen waslaag en geen langdurige opslag. De beste smaak super vers & gezond.
VIDEO: ONS VERHAAL
Ga in deze video met ons mee naar de boerderij van Javier. Garantie: eerlijke prijs voor boer Javier, geen waslaag en geen langdurige opslag. De beste smaak super vers & gezond.
100% tevredenheid garantie
Ben je niet 100% tevreden met de levering, stuur ons dan een e-mail met een foto en wij stellen een passende oplossing voor. Wij leveren een top kwaliteit product en nemen alleen genoegen met 100% tevredenheid.
Waarom is Burriana zo speciaal voor citrusvruchten?
De locatie van de grond, zo dichtbij de zee, maakt het de beste plek om citrusvruchten te verbouwen. De wereldwijd erkende beste variatie van clementines, de Clemenules, vindt zijn oorsprong in 1959 op de velden tussen de steden Nules en Burriana. Tegenwoordig worden de zaden van Clemenules wereldwijd gezaaid. Echter alleen in Burriana aan de mediterane kust hebben ze de perfecte verhouding van zoetheid, zuurgraad, constante kwaliteit en historie! De Clemenules zijn beschikbaar November / December / Januari.
De mandarijnen en sinaasappels worden de dag voor transport geplukt en verpakt.
Garantie: geen chemicaliën na de oogst, geen conserveringsmiddelen, geen waslaag en geen langdurige opslag. De beste smaak super vers & gezond.